Ali Bey Resort

ali-bey-resort.jpg

Misafirlerini yenilenen yüzüyle karşılayan Ali Bey Resort, ısıtmalı havuz ile misafirlerine hem sezon başında hem de sezon sonunda yüzme keyfi sunuyor. Sessiz havuz ise çam ormanlarının altında, sakinlik arayanların yeni adresi olacak. Hydro terapi havuzu, misafirlere soğuk suyun verdiği serinlik hissi ile taşların yarattığı masaj etkisini birlikte yaşama imkanı sunuyor. Tesis içerisinde hizmet veren Samara SPA, yeni eklenen 11 adet lüks bakım odası ile rahatlık ve konforu buluşturuyor. Kneipp Terapi Havuzu ve yoga alanı da tesise yeni eklenen mekanlar arasında yer alıyor. Tesis içerisinde bulunan konaklara ise asansör eklendi. Ayrıca tesis, ev sahipliği yaptığı 50 adet kırmızı toprak kort ile misafirlerine, bulunduğu bölgenin en iddialı ve kaliteli tenis merkezlerinden birini sunuyor.

Karşılama ve uğurlama:
Misafir temsilcisi, misafirlerimizi giriş gününden bir gün önce arayarak özel bir istekleri olup olmadığı sorar; giriş saatleri, oda ile ilgili talepleri, kat tercihleri, yastık tercihleri gibi detayları öğrenir. Karşılama görevlisi tarafından kapıda karşılama sonrasında tüm misafirlerimiz VIP giriş işlemlerinin yapılacağı, geleneksel İstanbul mimarisinin hakim olduğu lobideki deri masalara davet edilir. Bireysel hizmet verilerek girişleri yapılan misafirlerin formları misafir temsilcisi tarafından doldurulur. Otel hakkında misafirlerimize bilgi verilirken kokteyl, lokum ve mevsimine göre soğuk havlu servisi yapılır. Küçük misafirlere çanta, boyama kitabı, oyuncak gibi hediyeler verilir. Giriş işlemleri tamamlanan misafirlerimize kendilerine özel araçla odalarına kadar eşlik edilir. Oda kapılarında garson tarafından şampanya ve soyulmuş meyve tabağı ile karşılanan misafirlerimize hoş geldiniz servisi yapılır. Gece giriş yapan misafirlerin odalarına oda kapısında karşılama yerine meyve tabağı ve odaya şarap gönderilir. Misafirlere isimlerine göre hazırlanmış genel müdür tarafından ıslak imzalı hoş geldiniz mektubu gönderilir. Çıkışlarından iki gün önce teşekkür ve uğurlama mektubu ve hediye tatil kazanabilecekleri anketleri gönderilir. Çıkışlarında misafirler geleneksel şekilde, ibrikle arkalarından su dökülerek uğurlanırlar.

Engelli Dostu Otel:
Engelli misafirlerin havuza erişimini kolaylaştırmak için bir havuz asansörü bulunuyor. Rampa ile erişimin olduğu, kapısı geniş ve engelsiz, özel banyo ve donanıma sahip odalar bulunuyor. Tesis birimlerine engelsiz ulaşım mümkün. Plajda hareketi kolaylaştıran özel tekerlekli sandalye yer alıyor.

Kaynak : Etstur

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.