Ankara Çelik Proje

Çelik projesi firması çelik projelerin imalat ve montaj hizmetini vermektedir. Ankara çelik proje ihtiyaçlarında çözüm önerileri sunan firmamız 3 boyutlu tasarım çizim, çatı kaplama, çelik imalat montaj, çelik proje ofisi gibi hizmetler sunmaktadır. Erzurum çelik projesi çizim, imalat, montaj hizmetlerinde yılların verdiği uzmanlık ve deneyimle çalışmaktadır.

Çelik projesi firmasının yapmış olduğu imalat ve montajlar arasında çelik çami, çelik fabrika, çelik depo, hangar, platform, sundurma, gsm kulesi, sanayi tesisi projelendirmesi çelik silo tesisi gibi projeler bulunmaktadır. Ankara çelik proje, Erzurum çelik, çelik çatı konstrüksiyon, totem direk projesi, çelik benzin istasyonu sundurması gibi projelere imza atmaktadır.

Çelik projesi ofislerinde güncel yönetmelik ve şartnamelere uygun statik dinamik analizler yapılmakta, hesap raporu, birleşim raporu, mesnet bağlantı gibi düğüm noktalarının statik tahkikleri yapılmaktadır. Ankara çelik proje uzmanları imalatçı firmalara, statik proje çelik konstrüksiyon firmalarına, mimari bürolara çelik proje tasarımı desteği hazırlamaktadır. Erzurum çelik proje ihtiyaçlarına da cevap veren firmamız 3 boyutlu tasarım, çatı kaplama projeleri de hazırlamaktadır.

3 boyutlu tasarımlar arasında  özel tasarımlar bulunmakta çelik projesi ekiplerince çizilen çelik üst geçit, sundurma tasarımları, eğimli çok açılı çatı tasarımları bulunmaktadır. Çatı kaplama malzemesi seçiminde çelik projesi uzman ekibi ücretsiz yardım ve destek sunmakta, çatı kaplamada garanti vermektedir. İrili ufaklı tüm çelik imalat montaj projelerinde sürekli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.