Ankaradaki tercüme büroları

Ülke genelinde büyük bir eksik ve İhtiyaç halinde olan tercüme hizmetleri genel itibariyle Ankara ve İstanbul şehirlerinde yapılmaktadır. Bu hizmetlerin ülke geneline yayılması biraz daha uzun bir süreç olacaktır. Ankaradaki tercüme büroları genel olarak dünyada hâkim olan dilleri bünyesinde barındırmaktadır. Hem diplomatik hem de hukuki alanda hizmet sunan Ankara’daki tercüme büroları alışılagelmiş dünya dillerinden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Avrupa’ya hâkim olan Almanca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerini uzman kadrosu ile sunan Ankara’daki tercüme büroları tıbbi ve teknik alanlarda hizmetler sunmaktadır. Tıbbi alanlarda yurtiçi ve yurtdışı hekimlerimizin Fikir alışverişi yapmalarına olanak sunan firmamız en deneyimli personelini tıbbi alanlar için kullanmaktadır Bunun dışında teknik konularda da hizmet veren firmamız mühendisliğin ve teknik konuların hata kaldırmayacağını bildiği için çevirilerinde ve teknik tercümanlar kullanmaktadır. Akademik düzeyde çevirilere hâkim olan personeli ile hizmet sunan firmamız edebi konularda da pek çok kitap ve şiirinin çevirisini üstlenmiştir.

Ticari konuların büyük bir titizlik ve hassasiyetle çevrilmesi gerektiğini Ankara’daki tercüme büroları bu konuda da gerekli yeterliliğe sahip personel yetiştirmiştir. Politik ve hukuki konular içinde gerek ve yeter koşul olan yeminli tercümanlık belgesine sahip personeli ile hizmet veren Ankara’daki tercüme büroları mahkeme ve noter gibi resmi kuruluşlar için hizmetler sunmaktadır.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.