Araç Takip Cihazı

Çevrenizdeki insanların güvenliğini sağlamak adına araç takip cihazı araçlarınıza entegre ederek nereye gittiklerini anlık olarak izleyebilirsiniz. Araç takip sistemi sayesinde günün her saatinden nereden nereye gittiğini, ne kadar hız ile seyir halinde olduğunu sistemsel özelliklere bağlı olarak aldığınız paket dahilinde bilgisayardan ve cep telefonlarından kolaylıkla takibini sağlayabilirsiniz. Ülkemizde en çok kurumsal firmaların tercih ettiği gps cihazı taşımacılık yapan araçların çoğunda bulunmaktadır. Kurumsal firma olarak faaliyet gösterenlere özel olarak hazırlanmış filo takip sistemi sayesinde istediği bütün özelliklere sahip olan paketin gps fiyatları oldukça uygundur. Motorlu taşıtlara özenle entegre edilen araç takip sisteminin özellikleri şu şekildedir.

Öncelikle gücünü gps teknolojisinden alarak gprs veri iletimi sayesinde varlık göstererek sinyalleri alıcıya ulaştıran son teknoloji sistemlerindendir. 24 saat kesintisiz olarak araçlarınızın hangi istikamete gittiğini, nereleri gezdiğini, ne kadar süratle seyir ettiğini anlık olarak görebilmenizi sağlamaktadır. Uzaktan kontrol edebilme özelliği sayesinde son zamanlarda en çok merak konusu olan araç çalınmasına karşı koruma paketinde yer alan özellik tam size göre. Aracınızın istemsiz olarak çalınmasını motor kitleme özelliğini kullanarak bilginiz dışındaki araç motoru çalışmasını bir anda uzaktan kontrol sayesinde kesebilirsiniz.

Araçlarınızı an be an takip ederek belirlediğiniz rota dışına çıktığında, belirlenen hız limitini aştığında tarafınıza bilgilendirme mesajı ulaşacaktır. Daha birçok özelliklerin sahibi olarak sizlerde araç takip mekanizması ile tanışmak için Ufuk araç takip sistemlerine bekleriz.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.