Arkadaşlık Sitesi

İnternetin her eve girmesinin yanı sıra akıllı telefonların piyasaya sürülmesiyle, bilgisayarların artık küçülerek cebe girdiğini görüyoruz. Bunun üzerine Facebook ve benzeri sitelerin kurulmasıyla arkadaşlık ortamı kuruldu. Sosyal mecralarda yeni insanlar tanıma fırsatı yakalatan bu platformlar ilk çıktığı gün kadar popüler değil. Çünkü fake adı verilen sahte profillerin kullanılması ve insanların gün geçtikçe samimiyetsiz olması arkadaş olmak için uygun bir ortam olmaktan çıktı.

Bunu fark eden bir çok site tasarım ve yazılım uzmanı kişiler arkadaş arıyorum diyen insanlara özel kişisel internet siteleri hazırlamaya başladı. Durum böyle olunca, sektörde yeni bir reklamcılık ve para kazanma alanı oluştu. Bu pazar alanının fark edilmesiyle siteler tamamen reklama ve para kazanmaya yönelik çalışmalar yapmaya başladı. Oluşturulan kopya profiller, sahte reklamlar ve cinselliğe yönelik yazılardan dolayı sektöre olan güven kayboldu.

Bunu fark eden http://arkadasliksitesitr.com yöneticileri özellikle dul kadın arayan kişilere yönelik hizmetler de sağlamaktadır. Kişilerin boy ve kilosunun yanı sıra, yaş, göz rengi, hobileri, fobileri ve aradığı erkek biçimi gibi önemli özellikleri yer almaktadır. Sitemizdeki tüm yazılar kontrol edildikten sonra, kişilere kimlik onayı yaptırılarak yayınlanır. Böylece güvenilir bir arkadaş bulma servisinden yararlanmış olursunuz.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.