Astropay Kart Satın Alma Nedenleriniz

İnternet üzerinde güvenli alış veriş yapmaya olanak sağlayan yeni nesil ön ödemeli kart sistemine astropay denir. Astropay kart bir birinden tamamen farklı 19 haneli dijital pin kodundan oluşur ve tek kullanımlıktır. İstediğiniz gün ve saatte alabilirme imkanına sahipsiniz. Tabi satın almak istediğiniz sitenin güvenli olması en önemli konu. Güvenli satış yapan site www.astropaycard-tr.com bu siteden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Astropay Kart Satın Alma Nedenleriniz

 

Malum internet üzerinden kredi kartı kullanarak alışveriş yapmak biraz tehlikeli olabiliyor. Kart bilgileriniz kopyalanıyor ve limitinizdeki bütün para kullanılarak ciddi zarara uğrayabiliyorsunuz. Bunu önlemek için astropay gibi bir kaç ön ödemeli kart sistemleri çıkarılmıştır. Astropay bunların içinde en çok tercih edilendir. Ara kart fazla olması yani “10 usd, 15 usd, ….. 1000 usd ” kadar tüm ara kartların satışını yaparak, kullanıcısının bütçesine göre tek kullanımlık kart satın alma imkanı sunuyor. Satın alırken zamanınız boşa gitmiyor 5 dk gibi kısa bir süre içerisinde satın almış oluyorsunuz. Evrak v.b gibi can sıkan belgeler istenmiyor.

Astropay Satın Alma Süreci

İnternet üzerinden yapacağınız alışveriş işlemlerinizde astropay kullanmaya karar verdiniz. Satın alması son derece kolay olan bu kartın satın alma aşaması nasıl oluyor bakalım.

  • İlk önce güvenliğinden emin olduğunuz siteye giriş yapın. Örn. ( www.astropaycard-tr.com)
  • Bu tarz sitelerde online destek ekibi anlık yardımcı olur, canlı destek ekibine bağlanın.
  • Almak istediğiniz kart bedelini belirtin.
  • Temsilciniz size banak hesap numaraları ve kart bedelinin TL karşılığını söyleyecektir.
  • Sizin için uygun olan banka hesabına kart bedelini yatırın.
  • Ödemeniz hesaba düştükten hemen sonra sizin için güvenli olan mail veya gsm numaranıza pin kodunu anında göndereceklerdir.

Satın alma işlemi bu kadar kolay ve hızlıdır. Binlerce sitede geçerli olan astropay kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.astropaycard-tr.com

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.