Cam Balkon

1001 uzman web sitesi ile uzmanlık ve ustalık gerektiren ihtiyaçlarda sıkıntılı bir süreç yaşamak geride kalmaktadır. Günlerce koltuk döşeme için atölye aramak, cam balkon yaptırmak için nereye gideceğini bilememek, iyi bir psikolog bulabilir miyim kaygıları artık yaşanmamaktadır.

Koltuk döşeme işlemi yapan ustalar sitede hizmet sunanlar arasında yer almaktadır. Koltuk kaplatma ihtiyacı olan müşteriler siteye girerek form doldurmaktadır. Formda koltuklarının özelliklerini, ölçülerini, istedikleri kumaş türünü belirtmektedir. Müşteri tarafından doldurulan form döşeme uzmanllarına sunulmakta ve fiyat teklifi alınmaktadır. Uzmanlardan gelen fiyatlar, uzman iş profili müşteriye gönderilmekte ve müşteri istediği döşeme uzmanın seçmektedir. Koltuk döşeme işlemi hızlı ve kolay bir şekilde, uygun fiyatlarda yapılmaktadır.

Cam balkon uzmanları metrekare fiyatlarını, cam özelliklerini, ekstra özellikleri gibi bilgileri fiyat teklifleri hazırlayarak müşteriyle paylaşmaktadır. Firma bilgileri ve fiyat tekliflerini alan müşteriler fiyat karşılaştırması, malzeme karşılaştırmasa yapmakta ve kendisi için en uygun teklifi kabul etmektedir. Cam balkon işini uzmanına yaptırma gönül rahatlığını yaşamaktadır.

Sağlık konusunda da uzmanlık alanlarına yer veren 1001uzman sitesinde yaşam koçluğu, evlilik danışmanlığı, ilişki danışmanlığı, psikolog, beslenme uzmanı, aile danışmanlığı gibi geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Psikolog ihtiyacı olan müşteriler sitede hizmet sunan psikologlardan fiyat teklifi almaktadır. Hizmet sunan psikologlardan alınan teklifler 1001uzman tarafından müşteriye sunulmakta, psikolog hakkında iş ve kariyer bilgileri de yer almaktadır. Müşteri bu bilgiler ışığında seçimini yapmaktadır.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.