Datça Otel

Ege denizi ve Akdeniz arasında yer alan tam bir doğa harikasından meydana gelerek keyifli bir tatile şahit olacağınız Datça otel hizmetinizdedir. Yoğun bir iş temposundan sonra yazın sıcak hava ve deniz imanlarından yararlanmak için güzel bir tatili hak ettiğinizi düşünüyorsanız sizlere sunacağımız sınırsız hizmetler ile birlikte ailenizle yazın güzel bir tatil yapacağınızın garantisini veriyoruz.

Bütün hizmetler ardına kadar açık olarak bir yandan Palamutbükü otel imkanlarından yararlanırken diğer yandan deniz, sahil, kum ve güneşin tadını çıkaracaksınız. Özel olarak dizayn edilmiş odalar denize çok yakın olmasından ötürü oturduğunuz yerden denizin eşsiz maviliğini izleyebilirsiniz. 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik odalarla Datça’nın altın perisi Palamutbükü’nde güzel bir balayı geçirmek isteyen yeni çiftlerin kesinlikle tercih etmesi gereken yerlerden biridir. Daha önce görmediğiniz doğa güzellikleriyle sizleri baş başa bırakırken bir yandan da aileniz ile keyifli dakikalar geçirerek sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Dünyanın en önemli mutfak restaurantına sahip olurken mutfağımızda yapılan yemekler ile damak keyfiniz daha çok canlanacaktır.

Çeşitli öğünlerde hazırlanan lezzetli yemekleri profesyonel mutfak ekibine borçlu olduğumuzu bir kez daha yinelemekte fayda var. Aklınıza gelebilecek bütün yemek türlerini mutfağımızda görmeniz son derece mümkündür. Bunlardan bazıları aslında sizlerinde yabancı olmadığı türler iken Akdeniz ve ege mutfağının en leziz keşfedilmemiş türlerini sizlerle bir araya getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.