Desi Alarm Sistemleri

28 yılın vermiş olduğu tecrübeyle desi alarm sizlere makul fiyatlarda kaliteli çözümler sunar. Sizin ihtiyaçlarınıza tam cevap verebilmek için güvenlik danışmanlarıyla birlikte mekanınıza ücretsiz keşif yapar. Bu sayede risk durumunuzun derecesini ve sahip olmanız gereken ek ürünleri öğrenirsiniz.

Ev ve iş yeriniz için alabileceğiniz desi alarm sistemleri telefon, gsm modüllü seçenekleri veya arama modülsüz seçenekleri ile evinize yahut iş yerinize yapılacak izinsiz bir girişim durumunda harici ve dahili ses sirenleri sayesinde güvenliğinizi tehdit eden kişileri caydırır ve alarm halinde 6 farklı numarayı arar. S.O.S kablosuz butonu sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde panik alarmı verir.. Ayrıca paketinizin size tanımış olduğu 7/24 Alarm İzleme Hizmeti kullanmaktaysanız alarm durumunda gelen sinyaller izleme hizmetine düşer ve çağrı merkezi temsilcisi sizin onayınızı da aldıktan sonra polise haber verir. Böylece güvenliğiniz pratik bir şekilde sağlanmış olur. Bunun dışında kapı alarmı ve ekonomik alarm sistemleriyle izinsiz bir girişimde sizin uyarılmanızı sağlayan sistemlerdir.

Desi alarm fiyatları sunmuş olduğu profesyonel ve kaliteli hizmete rağmen oldukça makul miktarlardadır. Ev ve iş yeriniz için seçeceğiniz arama modüllü alarm sistem paketinizin fiyatı KDV ve montaj dahil olarak 699 TL’dir. Gsm modüllü tercih edecekseniz paketin fiyatı 949 TL ve arama modülsüz olacaksa sadece 549 TL’dir. Ekonomik alarm paketi 249 TL gibi makul bir ücret sunar. Daha fazla bilgi için http://www.desialarm724.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.