Ev Temizliği ve Boyacı

Ev temizliğiboyacınakliye ihtiyaçlarınız için işinin uzmanı kişilerleri sizin yerinize araştıran 1001uzman sitesi organizasyondan sağlığa kadar tüm uzmanlık isteyen alanlarda size yardımcı olmaktadır. 1001uzman sitesi Türkiye’nin bütün şehirlerine hizmet vermektedir. Ev temizliği için işini en mükemmel şekilde yapan uzmanları arayanlar site girerek sadece bir form doldurmaktadır. Formda talep edilen işleri yapan uzmanlara talep bildirilmekte hızlı bir şekilde uzmanlardan gelen tekliflerle dönüş yapılmaktadır. Ev temizliği için başvuru yapan kişiler uzmanların tekliflerini karşılaştırmakta, fiyatları incelemekte, uzmanlara yapılan yorumları okumakta, karşılaştırma sonucu istediği uzmanı seçerek temizlik hizmeti almaktadır.

1001uzman sitesi uzman hizmetleri bakım, onarım, tamirat, çim bahçe peyzajı, mimarlık, inşaat hizmetleri, boya, badana gibi geniş bir yelpazededir. İç mekan boya ihtiyacı için boya formu doldurulmaktadır. Formda boyanacak iç mekanla ilgili bilgiler doldurulmaktadır. Uzman boyacılar tarafından fiyat teklifi, süre gibi bilgilerle dönüş yapılmakta uzman sitesi tüm teklifleri boyacı ihtiyacı olan üyeye göndermektedir. En uygun fiyat teklifini veren, yorumları ve referansları en iyi boyacı, boya yaptıracak kişiler tarafından belirlenmekte, 1001uzman sitesi istenen boyacı ekibi boya yapılacak mekana yönlendirmektedir.

Evden eve nakliye, asansörlü taşıma, depo taşıma, iş yeri taşıma gibi nakliye hizmeti veren firmalar 1001uzman sitesi vasıtasıyla form dolduran nakliye hizmeti alacak kişilere fiyat teklifi, referans ve firma yorumları sunmaktadır. 1001 uzman sitesi teklif sonrası seçilen nakliye firmasını taşınan adresine göndermekte ve taşıma hizmeti verilmektedir.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.