Günübirlik Kartalkaya Turu – 2016

Günübirlik Kartalkaya Turu

Ziyaret Edilecek Yerler

Kartalkaya
Ulaşım: Lüks Otobüsler İle

Fiyata Dahil Hizmetler

– Lüks Otobüsler İle Ulaşım
– İkramlar – (Acente otobüs içi ikram ve hizmetleri)
– Programda Belirtilen Yemekler – (Mangalda sucuk, köfte veya tavuk ekmek, Garnitür, 1 Meşrubat)
– Skipass
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

– Kişisel Harcamalar
– Ekstra Turlar
– Kayak Dersi

Tur Programı

1. Gün Kartalkaya
Sabah 03.00 Beylikdüzü Shell ( Marmara Park Avm karşısı), 03.30 Ataköy Olimpiyat Evi, 03.45 Mecidiyeköy Katlı otoparkı, 04.15 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, 04.30 Kartal Yemek Center hareket noktalarından misafirlerimizi almamızın ardından araç içi ikramlarımızla birlikte yaklaşık 4 saat sürecek keyifli yolculuğun ardından Kartalkaya’ya ulaşıyoruz. Kayak malzemelerini kiralama sürecinde rehberimizde ski-passlarımızın dağıtımını gerçekleştirecektir. Gün boyu kayak keyfinin doyumsuz eğlencesiyle sizleri baş başa bırakıyoruz. 17.00’da belirtilen noktada buluşmamızın ardından istanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakırken bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere veda ediyoruz.

Ulaşım Kalkış Noktaları

03.00 Beylikdüzü Shell (Marmara Park Avm Karşısı)
03.30 Ataköy Olimpiyat Evi
03.45 Mecidiyeköy Katlı Otoparkı
04.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
04.30 Kartal Yemek Center

Açıklamalar

Bu Turumuzda Otel konaklaması Bulunmamaktadır. Turumuz Günübirlik Bir Turdur.

** Kayak malzemeleri ve kayak dersi ücretlidir.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Seyrinde Değişiklik Yapabilir. 0-2 Yaş Çocuklara Otobüste Koltuk ve Otel Konaklamasında Yatak Verilmez. Turlarımız Otobüs, Otel, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleriyle Bir Bütündür. Ayrı Ayrı Düşünülemez. Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar Geri İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Otobüs Koltuk Numarası Verilmez. Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 2 gün öncesine kadar acente turu iptal etme hakkına sahiptir. Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle ya da Rehberinizin Vermiş Olduğu Saatlere Uyulmaması Durumunda Tur Programında Yazıldığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acente Sorumluluğu yoktur.

Otobüs için yeterli sayı olmadığında klimalı yatar koltuklu servisli Mercedes Sprinter ya da Turkuaz marka araçlar ile turlar yapılabilir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.