İddaa Tahminleri ve Banko Maçlar

İddaa oynamadan önce mutlaka banko maçları takip etmelisiniz. Böylece hem yatırdığınız para boşa gitmemiş olur hem de kazancınız artar. Oranları yüksek çıkartmak için bilinen bir çok taktik vardır. Örneğin a takımı ve b takımı karşılaşıyor. A takımının b takımını yenmesi garanti fakat oranı çok düşük. Bu oranı farkla yener diyerek handikap seçeneğini işaretleyerek oynarsanız oran artar. Oran artacağı için alacağınız rakam da artacaktır.

İddaa tahminleri için belirli bir lig takip etmeniz yeterli olacaktır. Böylece bu ligdeki  durumları ve oyuncuları takip ederek başarılı bir kupon ortaya çıkartabilirsiniz. Takımların ilk 11’i, sarı kart ve sakatlık durumları, cezalı oyuncular çok önemlidir. Çünkü bir takımı takım yapan nitelikler bunlardır. Önemli olan bir kısım ise oyuncuların son haftalarda sergilediği performanslardır. Maçlarda duvar pasları, ver kaç yöntemleri ve kısa paslaşmalardaki pas hatalarının yüzdesi, topla oynama oranı gibi yadsınamayacak düzeyde özellikleri bulunmaktadır.

Bu nedenle tamamen alanında profesyonel olan birinden destek almanız sizin için iyi olacaktır. Hem hasılatın yüksek olması hem de paranızın boşa gitmemesi için iyi bir kupon yapmış olmanız sizi mutlu edecektir. Bu maçları ve oranları en iyi şekilde hesaplayacak birisiyle çalışmanız size yüklü miktarda kazanç sağlayacaktır.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.