İnstagram ve Twitter Takipçi

Her geçen gün bilgisayar kullanıcılarına yeni sosyal ağlar, yeni ilgi alanları ve yeni yöntemler sunuluyor. Twitter adıyla bilinen mikro blog site son derece etkin bir şekilde kullanılıyor. Düşünce ve duygular burada sadece 140 karakterle belirtilebilse de profil sahipleri mümkün olduğunca fazla kişiye ulaşmasını istemektedir. Takipçileriniz ya da beğeni sayınız azaldıysa sorun yapmayın. Twitter takipçi hilesi ile kısa sürede bu sorunu aşabilecek, isterseniz unfollow yapabileceksiniz.

İnstagramı en çok tercih edenler ise fotoğraf ve video çekimini hobi edinenler. Gördüklerini, görüntülediklerini kendisinden başkalarına da ulaştırmak isteyenler bu ağları kullanıyor. 2016 yılında İnstagram’ın kullanıcı sayısının 500 milyonu geçtiği saptanmış durumda. Sayının bu kadar artmış olmasında akıllı telefonların bu kadar çok yaygınlaşmasının da etkisi olduğu söylenebilir. Hızla büyümesine karşın fotoğraf paylaşımı uygulamasının Facebook tarafından satın alınmasından sonra İnstagramdaki yorumların ve beğenilerin sayısında azalmalar görülmeye başlandı. Üstelik bu düşüşün takipçi sayısının çok fazla olduğu, fenomen olarak adlandırılan hesaplarda olması söz konusu kişileri telaşlandırmış durumda. İnstagram takipçi arttırma artık bir sorun değil. Sitenin ücretsiz olarak vermekte olduğu hizmetle hayallerinize kavuşacaksınız.

Bu tür sosyal medya ortamlarında takipçi sayısının çok olması beklenir ve bir çeşit prestij meselesi haline getirilir. Artırmak için de her yol denenir fakat bunun için uğraşıp vakit kaybetmeyin diye sizin yerinize uğraşan bir siteniz var. İnstagram takipçi hilesi hizmeti ile her fotoğrafınız ya da videonuz binlerce kişiye ulaşsın. Ücretsiz olarak İnstagram takipçisi arttırma artık bir sorun değil. Siz keyfinize bakarken istediğiniz kadar takipçi sayınız olacak ve profilinize bakanları öğrenebileceksiniz.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.