İptv cccam server

İPTV

CCCAM server ücretli üyelik gerektiren uydu yayınlarını kart paylaşımı sistemiyle izlemenizi sağlayan bir teknolojidir. Kullanıcı adı ve şifre giriş sistemiyle çalışır.

Şifreli yayınların tamamına yakını cccam server ile birlikte izlenebilir. Sizde açılan şifreli bir kanalı cccam server teknolojisi aracılığıyla herhangi bir arkadaşınıza izletebilirsiniz. Böylece Premium kanallar daha makul fiyatlarda izlenmiş olur. Örneğin kanal faturalarına fazla para ödemek istemeyen birkaç kişi ortak bir şifreli yayın aboneliği alarak, satın aldıkları aboneliği cccam serverle aralarında paylaşabilirler. CCCAM serverleri çalıştırabilmek için Dreambox uydu alıcılarına ihtiyaç duyulur. Alternatif olarak diğer Linux uydu alıcıları ve bilgisayarlarda kullanılabilir.

IPTV server teknolojisi çanak ve uydu kurma zahmetini ortadan kaldırarak kullanıcıya TV izleme imkanı sunar. Üstelik TV kanallarının tamamına yakını iptv server kullanarak izleyebilir. IPTV server yayınları normal uydu alıcılarında yayınlanan kanallar gibi 24 saat kesintisiz bir şekilde sürmektedir.

IPTV server aracılığıyla TV yayınlarını takip edebilmek için yalnızca internet bağlantısına sahip olmak yeterlidir. IPTV server teknolojisiyle kesinti yaşamadan TV izlemek adına minimum 2Mbit hızda sınırsız internet gerekir.

IPTV serverler en çok uydu kurulumuna müsaade edilmeyen bina ve sitelerde tercih edilmektedir. Aynı zamanda çanak antene gerek kalmadığı için IPTV server teknolojisiyle birlikte görüntü kirliliği de ortadan kalkıyor.

CCCAM ve IPTV server satış hizmetimiz hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün artan iptv cccam server satış oranları müşteri kitlemizin memnuniyetini ortaya koymak için yeterli. TV izlemek adına sistemin sıradan araçlarını bir kenara bırakıp, yeni teknolojinin bizlere sunduğu iptv cccam hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hizmet paketlerimizi inceleyin

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.