Kadife Halat Bariyeri

Bariyer kullanım ve montajlarının kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Ve kişiler kullanılacak yerlere göre siparişlerde bulunmaktadırlar. Tamamen şekil ve renk olarak müşterinin zevkine bırakılmıştır. Bariyerler; önemli törenlerde, müze açılışlarında, herhangi bir açılış törenlerinde, kütüphane bölümlerinin bölmelerinde, birden fazla serginin aynı yerde bulunması esnasında ayrım çizgisi için, özel davet eğlencelerinde, restaurant giriş ve çıkışlarında, Atatürk büstü ve köşelerinde, önemli görülen vip alanların kenarlarında kullanılmaktadır.

Bariyer çeşitleri olarak müşteriler tarafından tercih edilen model kordon pirinç bariyerleridir. Bu bariyer çeşitlerinde de üretimin ilkleri yakalanmıştır. Çeşitli montaj işlerinde kullanılan pirinç bariyerlerinin üretiminde ilk sırada yer almaktadır. Pirinç bariyerler bir yer belirtmek, ayırmak için kullanılırken aynı zamanda güvenlik sağlanmış olur. Bu güvenlikler vip yerler için tercih edilmiştir. Çünkü pirinç bariyerlerin şıklığı ortama nezih ve ferah bir görüntü katacaktır. Aynı zamanda güvenlik sınırı çizilmiş olacaktır.

Güvenlik bariyeri üretimlerinden yararlanılması için değişik çeşitleri üretilmiştir. Bunlar; kollu bariyer, kapan bariyerleri, mantar yapılı bariyerler ve benzeridir. Bu bariyerlerin yapımında kullanılan detaylar kadife halat bariyer de mevcuttur. Bu bariyerler genel olarak yol ayrımları için ve köprü kontrollerindeki güvenlik ayrımları için kullanılmaktadır. Kadife halatlarındaki üretim çeşitliliği ile müşterilerine değişik seçimler yapabilecek imkanlar sunulmuştur. Bu değişik ürün çeşitlerinin detaylarına ve diğer ürünlerini de incelemek için www.bariyer.com.tr adresinden ulaşabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.