Modem Kurulumu

Bilgisayarlı ve akıllı telefonlu yeni teknoloji çağının getirdiği yenilikler saymakla bitmez. En baştan başlayıp halen günümüzde devam eden yenilik çalışmalarının ardı arkası kesilmek bilmiyor. Her geçen gün yeni bir keşif yapılarak kullanıcıların rahat işlem yapabilmeleri için her daim yeni bir güncelleme yahut uygulama piyasaya sürülmektedir.

Teknoloji ürün kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulama açıklamalarından bir tanesi de modem kurulumudur. Her ne kadar basit gibi görünse de aslında ilk kuracak kişiler için bayağı karmaşık gelen bu işlem için teknoloji imkanlarından yararlanılarak internetten saniyeler içerisinde resimli anlatım veya videolu anlatımlara ulaşarak sizlerde modem kurma hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. Tekno abla Apple destek konusunda sizlerin bilmedikleri farklı özellikleri ve ince ayrıntıları sizlerde paylaşarak yürüyen teknolojiye ayak uydurmamızda bizler için en önemli rol oynayan portallardan bir tanesidir.

Aslında hep yapılmaması gerekenleri yaparak, duyulmaması gerekenleri duyarak, konuşulmaması gerekenleri konuşarak yapılan yanlışların farkına varmadığımız için yanılgılara düşerek mutsuz olabiliyoruz. Kendimize gelmemiz gerekirken bu fırsatı değerlendiremeyip ayrıyetten karşıdaki kişiye de zarar verici tonlamalarda hitap ediyoruz. Bu şekilde kişisel yargıların ön plana çıktığı bir ortam içerisinde iki kişiden en az birisinin zarar görmesi olası ve kaçınılmazdır. Yeni zaman dilimi içerisinde teknoloji kuralları dışında yer alan bir arkadaşlık ortamında bu tarz ayrılıklar her zaman yaşanmaktadır.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.