MS Select Explorer İle Tuna Nehri 23 Mayıs | 7 GECE

ms-select-explorer-ile-tuna-nehri-23-mayis-7-gece.jpg

MS Select Explorer İle Tuna Nehri 23 Mayıs | 7 GECE

Kalkış tarihi tercihiniz

Seçiniz

23 Mayıs 2016

getMinPrice();

Tur Kodu: ETOCRTU23M

Gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklamaThy ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak biletiProgram dahilin de tüm transferlerGemideki tüm eğlence ve aktivitelerTürkçe Rehberlik hizmetiZorunlu seyahat sigortası(mesleki sorumluluk sigortası)Seyahat sigortası 70 yaşa kadar.Liman ve hava limanı vergileri (350 €)Ekstra olarak belirtilmemiş tüm turlarÇay ve kahve istasyonlarında gün boyu ücretsiz kahve ve çay

Tur Programı

1.Gün

İstanbul-Münih-Passau

05:15 Atatürk Hava Limanına buluşma. 07:45 THY TK1629 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’dan Münih’e hareket16:00 Passau’ya varış ve gemiye biniş.

2.Gün

Melk-Viyana

08:00 Melk’e varışMuhteşem köy ve kırsal manzaraları ve Gotik kalıntıları göreceğiz Wachau vadisinde görsel ziyafet sizleri bekliyor. Ilıman iklim şarap ve kayısı üretimi için elverişli olana Wachau vadisinin güzelliklerini seyir halinde görebileceğiz. Dileyen misafirler Barok tarzı mermerden yapılmış salonu, kütüphanesi ve kiliseyle ünlü Melk Benediktin Manastırına (ekstra) tur ile gidebilir. Öğle yemeği gemide.12:00 Viyana’ya seyir.19:00 Viyana’ya varış. Gece Viyana Turu (ekstra)

3.Gün

Viyana-(Avusturya)

Kahvaltıdan sonra İmparatorluk aile yazlık sarayı olan Shönbörn Sarayına ekstra turu (ekstra). Gemide öğle yemeği ve ardında serbest zaman veya Habsburg Saray binalarından oluşan Hofburg turu (ekstra). Akşam yemeği için gemiye dönüş.

4.Gün

Budapeşte-(Maceristan)

Sabah saatlerince boyunca seyir ve yemekten sonra Budapeşte’ye varış. Öğleden sonra Budapeşte şehir turu ( ekstra).Tuna nehrinin ikiye böldüğü şehrin Barok tarzındaki yapıtlarını, Türk hamam yapıtlarını Buda’da, değişik tarzdaki mimari yapıtları ve daha yeni şehri Peşt tarafında bulacaksınız. Opera dinlemek isteyenler çeşitli seçenekleri bulabilirsiniz. Geceleme Budapeşte’de.

5.Gün

Budapeşte-Estergom (Maceristan)

Budapeşte serbest zaman (öğle yemeği hariç) veya 19 yüz yılda Macaristan’ın Vahşi Batısı ve at gösterileriyle ün salan Putza’a turu (ekstra). Gemiye dönüş,öğle yemeği gemide.Estergon ekstra turuna katılan misafirler Budapeşte’den otobüslerle Estergon’a gelip,gemiye buradan bileceklerdir.Estergon’da sadece yolcu almak için zorunlu teknik duruş olacağı için,burada gemiden inilmeyecektir.

6.Gün

Bratislava-(Slovakya)

Sabah Saatlerinde seyir, öğlene doğru Bratislava’ya varış. Gemide oğle yemeğinden sonra ve akabinde Bratislava rehberli şehir turu (ekstra). Tuna nehrinin zamanla oluşturdu tepenin yamacında kurulu Bratilava harikulade bir yere sahip. Müthiş saray ve barok yapıtlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Akabinde Dürnstein’a yolculuk ve Gala akşam yemeği.

7.Gün

Dürnstein-(Avusturya)

Gece saatlerinde Dürnstein’a varış ve şehir turu (ekstra). Aslan Yürekli Richard efsanesini artıran harikulade bir manastıra sahiptir. Manastır parıldayan açık mavi ve beyaz rengi ve tipik Avusturya barok çan kulesiyle ziyaretçilerini büyülemektedir.

8.Gün

Passau-Münih-İstanbul

Sabah saatlerinde Passau’ya varış,gemide alınan kahvaltı.09:00 Münih’e hareket serbest zaman13:30 Hava limanına transfer.18:55 TK1636 sefer sayılı uçuşla İstanbul’a hareket22:30 İstanbul’a varış


Kaynak : Etstur

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.