Mybb ve WordPress

mybb

Mybb Hangi Özelliklere Sahiptir?

İnsanların çoğu internet üzerinden birçok haberlere ulaşarak bilgi sahibi olmak ister. Bu haberlerden biri de teknoloji haberleridir. Teknoloji haberleri ile ilgili bilgilere ulaşmak teknoloji tutkunları için çok önemlidir. Ancak haberlerin anlaşılır bir dilde olması çok önemlidir. Çünkü çoğu insan teknoloji haberlerinde bulunan bazı terimlerden anlamayabilir. Bu yüzden teknoloji haberlerini hemen her yaştan insanın anlayabileceği dilde olması önem kazanır.

WordPress temaları kimler kullanabilir?

  • İnternet üzerinde bulunan ücretsiz WordPress temaları herkes tarafından kullanılabilir.
  • Hem şirketler hem de kişisel blog sahipleri wordpress temaları rahatlıkla kullanabilir.
  • İstediğiniz şekilde üzerinde oynamalar ve eklemeler yaparak istediğiniz forma sokabilirsiniz.
  • Ücretsiz temalar sayesinde hem telefonlarınızda hem de bilgisayar ve laptop hatta tabletlerinize uyumlu hale getirebileceğiniz temalardan yararlanabilirsiniz.

Kurmak istediğiniz forum sistemlerinde verileriniz kaybolmadan Mybb forum sistemine geçiş özelliği sunan merge sistemi ile iki mybb tabanlı forum sitenizi birleştirebilir ve tek bir forum halinde kişilere sunabilirsiniz. Mybb sistemi birçok özelliğe sahiptir ve plugin sistemi ile geliştirilebilir. Görünümü ise temalar ile belirlenerek css, xhtml’ye dayalı küçük değişimler yapmak mümkün olmaktadır.

Neden wordpress tercih edilmelidir?

Dünya üzerinde birçok kullanıcı tarafından kullanılan WordPress popülerliğini gittikçe artıran bir web sitesi oluşturma aracıdır. Birkaç basit işlemle güçlü özellikler ekleyebilirsiniz. Kuracağınız sitelere ücretsiz tema ve eklenti kullanabilirsiniz. Optimizasyon işlemleri daha kolaydır. www.nededik.com internet sitemizi ziyaret ederek istediğiniz her konuda teknoloji haberleri, geliştirmeler konusunda bilgilere sahip olabilir ve ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.