Rixos Al Bahr

rixos-al-bahr.jpg

Rixos Bab Al Bahr modern, lüks ve geleneksel Türk misafirperverliğinin bir eseridir. Özenle inşa edilen ve benzersiz güzellikte plajlara sahip olan Ras Al Khaimann Al Marjann adasında bulunan Rixos Bab Al Bahr, Dubai Uluslararası Havalimanı’na 77 km mesafede konumlanıyor.

Her şey dahil konseptinde faaliyet gösteren Rixos Bab Al Bahr’da; 6 a la carte restoran, 4 bar, 4 kafe ve bir gece kulübü yer alıyor. Tesiste bulunan ”Meat Point” ve ”Fish Bone” a la carte restoranlara 12 yaşından küçük misafirler alınmıyor. A la carte restoranlara giriş rezervasyonlu ve ücretli olup, tesise ödeme yapılıyor.

Rixos Al Bahr’da çocuk misafirler için oyun bölgeleri, çocuk kulübü, oyun odası ve su sporları gibi olanaklar yer alıyor. Tesis misafirlerine her gün; eğlence programları, su oyunları ve spor oyunları gibi farklı seçeneklerde aktiviteler sunuyor. Misafirler; Türk hamamı, sauna, buhar odası, buz çeşmesi, havuz, iksir-vitamin barı ve spor salonu hizmetlerinden ücretsiz; güzellik merkezi, masaj ve tedavi hizmetlerinden ise ücretli olarak faydalanabiliyor. Odalarda bulunan minibar, soft içecekler ve bira ile ücretsiz olarak dolduruluyor.


Kaynak : Etstur

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.