Rixos Khadisha Shymkent

rixos-khadisha-shymkent.jpg

Kazakistan’ın güneyindeki Çimkent’de konumlanan Rixos Khadisha Shymkent, tarih, kültür ve kalitenin bir araya geldiği odaları ve süitleri, restoranları, spa merkezi ve toplantı olanaklarıyla misafirlerini, Rixos’un Kazak misafirperverliğiyle biçimlenen büyüleyici dünyasına davet ediyor.

Çimkent’in en prestijli bölgesinde konumlanan Rixos Khadisha Shymkent, havalimanı ve tren istasyonuna yakınlığı ile misafirlerine ulaşım kolaylığı sağlıyor. Tesis toplam 176 oda ve süitten oluşuyor. Tesiste sigara içilmeyen odalar mevcut. Odalarda; minibar, klima, kasa, LCD TV ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunuyor.

Misafirler, L’Oliva ve Pan Asian Restoranlarında kazak ve dünya mutfağından farklı tatlar deneyebilir; White Horse, Atrium Cafe&Bar ve Vita Bar’da keyifli vakit geçirebilirler. Tesiste, tiyatro düzenine sahip 750 kişilik balo salonunun yanı sıra teknolojik olanaklarıyla birlikte 3 toplantı salonu mevcut.

Büyüleyici SPA keyfiyle misafirlerini karşılayan Rixos Khadisha Shymkent Anjana SPA’da; kar ve buhar odaları, sauna, Türk hamamı, yüzme havuzu, yerel ve uzakdoğu masajları ve güzellik merkezi gibi birçok seçenek sunuluyor.

Kaynak : Etstur

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.