Sakal ve Bıyık Serumu

DERMO MİNERAL Saç ve Sakal Serumu saç, sakal ve bıyıkları beslemek ve ihtiyaç duydukları bakımı yapmak üzere formule edilmiştir. DERMO MİNERAL Saç ve Sakal Serumu Amerikan İnvitro ve Charles River Laboratuvarlarında dermatolojik olarak test edilmiştir.
SADECE 60 GÜNDE daha gür, daha estetik saç ve sakallar için DERMO MİNERAL SAÇ VE SAKAL SERUMUNU HEMEN DENEYİN!

Sakal ve Bıyık Neden Önemli?

Sakal ve bıyık yüzyıllardır her kültür için erkekliğin sembolü ve erkekleri, kadın ve çocuklardan ayıran en belirgin özellik olarak sayılmıştır. Sakal erkekler için sadece yüzde çıkan kıllardan çok daha öte bir anlam taşımakta, psikolojik, sosyal ve estetik açıdan değerlerler yüklenmiştir.
Kimi erkeğe göre dış görünüşlerinde oynayabilecekleri ve böylelikle değişik imajlara bürünebilecekleri bir nevi “değişim aracı” ya da “erkeklerin makyajı”; kimilerine göre daha çekici olmalarını sağlayan ve özgüven veren; kimilerine göre dünya görüşlerinin ya da dini inançlarının bir simgesi ya da gereği ; kimilerine göre karizma; kimilerine göre çocukluktan erkekliğe geçişin ispatı; kimilerine göre kadınlar tarafından beğenilme nedeni; kimilerine göre daha olgun görünebilmenin çaresi; kimilerine göre erkek olmanın kayıtsız şartsız gereği.. Ama her şekilde erkeklerin kendilerini ifade etmelerinin en önde gelen aracı.
Eğer hormonal bir durum sözkonusu değilse ve genetik olarak da ailesinde yeteri miktarda sakal olmasına rağmen kendisinde sakal miktarı yetersizse, az , seyrek, zayıf ve güçsüz ise o bölgedeki kıl köklerini canlandıran, miktarını arttıran kalitesini kuvvetlendiren canlandırma işlemleri yapılabilir.
Sakal bıyık serumu kullanımı sonrasında, cildi hassas olan kişilerde hafif kızarmalar yaşanabilir. Sakal bıyık serumu kullanırken göz çevrfesine temas ettirmeyiniz. Sakal serumu göz ile teması halinde bol ılık su ile yıkayınız. Sakal bıyık serumu tamamen doğal içeriğe sahip olduğu için herhangi zararlı bir yan etkisi yoktur. Yüksek hassasiyetli ciltlerde sakal bıyık serumu kullanılması doktora dnaışarak yapılmalıdır.

İçeriği:

Deionize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, aloe vera, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben, 1 Kutu 60ml’dir.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.