Steam cüzdan kodu

Web sayfasında bulunan oyunları oynayarak veya belirlenmiş görevleri yerine getirerek Random Steam koduna sahip olabilirsiniz. Sayfamızın random bölümünde steam cüzdan kodu, steam bedava oyun ve steam oyun kodu bulunmaktadır. Random gelen oyunları oynarak kodlara ulaşabilir aldığınız kodları hemen kullanabilirsiniz. http://www.kodkutusu.com/ web sayfamızda dilediğinizce kalabilir eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı çağırıp grup kurun kodları birbirinize atın heyecanınız katlansın.

Ne kadar fazla oyun oynarsanız o kadar çok koda sahip olabilirsiniz. Hangi oyunun steam kodunu istiyorsanız o oyunun görevlerini yapmanız gerekmektedir. Kod almayı bilmeyenler için yine web sayfasında istediğiniz kadar bilgiye sahip olabilir sayfada gezinerek tecrübe sahibi olabilirsiniz. web sayfamız Ana Sayfa, Çekiliş, Random, Indiegala ve Dlc bölümlerinden oluşmaktadır.

Kod çekilişlerine verilen görevleri tamamlayarak katılabilirsiniz. Web sayfamızın çekiliş bölümündeki videoları izleyin ve steam cüzdan kodu, steam bedava oyun, steam oyun kodu kodlarına nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Oyunlarımızı sosyal ağlarınızda facebook twetter instagram gibi alanlarda paylaşıp arkadaşlarınızın gelmesini sağlayabilirsiniz. Kalabalık arkadaş gurubuyla oynamak oynunuzu daha çekici ve eğlencel hale getirecek bol bol keyif alacağınız bir ağ haline getirebilirsiniz.

Random bölümünde almak istediğiniz kodu görebilir koda erişmek için kaç adet oyun oynamanız gerektiğiniz belirtilmiştir. Bu oyunları yerine getirdiğinizde kodlara sahip olmuş olursunuz. Böylede bu kodlarla oynadığınız oyunlarda daha ileriye gidip seviyenizi geliştirebilirsiniz. Hadi ne duruyorsunuz oyunları oynayın kodları kazanın. Bol şanslar.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.