Tekzen Mobilya Fiyatları

Yeni yılın gelmesiyle birlikte , yuva kuracak çiftler , evini yenilemek isteyenler piyasalar can vermeye başladılar . Peki  mobilya modellerinde bizi neler bekliyor , inceleyelim . Bu yıl ki modeller çağdaş ve zarif çizgiler içermekte. Pastel renklerin  neredeyse tüm tonları kullanılmakta. 2016 Tekzen modellerinde sıkça modern ve avangarde çizgileri var, led aydınlatmalar , cnc kesim işlemeler , aynalara ağırlık veriliyor.  Buna ek olarak takımlar da parlak kadife kumaşlar , ışıltılar , dekoratif kırlantler , taş işlemler , keskin hatları yumuşatıyor.

Oturma odaların da modern dekorasyon tercih edenler 2016 mobilya modellerinde ağırlık olarak yer alan  gri ve mavinin harika kombinasyonundan yararlanabilirler . Son  yılların trendlerinden olan tv ünitelerine  de sadece cihaz odaklı olmamakla birlikte kütüphane olarak da kullanılması için  işlev kazandırılmakta . Sevdiklerimizle en yakın , en samimi zaman geçirdiğimiz yer olan yemek odalarında da Mobilya Modelleri oldukça zengin , farklı renk ve modeller , çiçekli kumaşlar, dekor taşları , ışıltılar, ve yine avangarde çizgileri yoğun olarak işlemişler .

Kişisel zamanımızın en önemli kısmı olan uyku için yatak odalarında da 2016 mobilya modellerin de oldukça rahat kesimler , ruhu dinlendiren , göz dolgunluğu veren , yatak başlıklarında işlemlerin sıkça yer aldığı koleksiyonlar görülecek . Eviniz de avangarde tercih edip asil bir hava yakalayabilirsiniz . Diğer seçenekte ise klasik ve modern çizgileri seviyorum diyorsanız mobilya modellerinde bu yıl sizin yılınız diyebiliriz. Farklı tasarım ve siyah beyaz sevenler için 2016 büyük fırsat olacak. Ahşabın dayanılmaz çekiciliği , usta ellerde hazırlanıyor ve yaşam alanınızın zarafetini artırıyor. Tasarım ekipleri farklı temalar işleyerek  , sabır , tasarım ve kaliteyi birleştirip sizlere evlerinize getiriyorlar. Yaşam alanlarınız için zarafet ve konfor katacak konseptleri 2016 da bolca göreceğiz. Tekzen Mobilya Fiyatları kataloglar da , web sitelerinde , mağazalarda yerlerini aldı ve siz değerli müşterilerini beklemektedir.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.