Yakacık Yüzme Havuzu

Havuzlarımızda sizler için her şey düşünülmüştür. Yakacık yüzme havuzunda istediğiniz doğrultuda eğitim kursları bulunmaktadır. Örneğin çocuk eğitimi için bulunan havuzumuz 4 yaşından başlayıp 15 yaşına kadar hizmet vermektedir. 15 yaş üzeri her birey yetişkin grubunda eğitime tabii tutulmaktadır. Genel olarak üyeliklerimiz aylık şeklindedir. Bu kapsamda sekiz defa yani sekiz saat eğitim alırsınız.

Eğitimi sağlayan antrenörlerimiz işini bilen kaliteli kişilerdir. Her hangi bir olumsuzluğun oluşmasına meyil vermeden her sorunu deneyimi, bilgisi ve tecrübesiyle çözüme ulaştırmaktadırlar. Yüzme havuzlarımızın temizliğini ise yüzme kursları için en mükemmel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Diğer firmalar kıyasla bizlerde her hangi bir rahatsızlığın sizlere bulaşması gibi bir durum söz konusu değildir. Bayanlara özel belirlenen gün ve saatlerde muhafazakâr ortam sağlanarak güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamaktayız.  Eğitimlere katılan kişilerin yüzme durumuna ve yaşlarına göre eğitim gruplarını oluşturmaktayız. Eğitim gruplarında yüzeye dair hiç bilgisi olmayan kişilerin dahi kısa zamanda meşakkatli basamakların ardından yüzmeye başlamaktadırlar.

Yüzme eğitimlerimizden özel ders alma imkânına da sahipsiniz. Mesela antrenörümüzyalnızca size eğitim verecek şekilde ayarlamalar yapılmaktadır. Yetişkinlere ya da çocuklara 4 yaşından itibaren herkese eğitim hizmetini vermekteyiz. Anadolu yakası yüzme kurslarına kıyasla firmamız oldukça esnekders saatlerine sahiptir.Sizin ya da bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlayarak gerçekleştirmekteyiz. Gerek mekânımız ile gerekse kaliteli ve işini bilen eğitimli kadromuz ile sizlere her zaman olumlu kazanımlar sağlamaktayız.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.